30LVS10-CC-R datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    30LVS10-CC-R
  • Производитель
    Sprague Electric
  • Описание
    Sprague Electric 30LVS10-CC-R Product Category: Ceramic Disc Capacitors RoHS: yes Capacitance: 0.01 uF Tolerance: 20 % Voltage Rating: 250 VAC Operating Temperature Range: - 25 C to + 125 C Termination Style: Radial Product: Ceramic Disc Capacitors - AC Line Rated Capacitance - nF: 10 nF Capacitance - pF: 10000 pF Case Diameter: 0.79 in Lead Spacing: 0.375 in Series: 30LV Factory Pack Quantity: 125 Temperature Coefficient / Code: Y5U